komis i nowe suknie ślubne Szczecin salon sukien ślubnych salon sukien ślubnych salon sukien ślubnych salon sukien ślubnych salon sukien ślubnych

Salon Sukien Ślubnych "Pretty Woman" w Szczecinie

Salon sukien ślubnych Pretty Woman powstał w 2004 roku z zamiłowania do piękna, dlatego w swojej stałej ofercie posiadamy oryginalne suknie ślubne znanych i cenionych na całym świecie firm, takich jak: Maggie Sottero, Sincerity, La Sposa, Herm's, Affezione, Margarett i Julia Rosa.

Każda Panna Młoda znajdzie w naszym salonie idealne warunki, by przymierzyć najpiękniejsze suknie ślubne oraz skorzystać z profesjonalnej obsługi i doradztwa. Służymy cennymi wskazówkami i pomocą. Nasz salon stale aktualizuje ofertę oraz gwarantuje szeroki wybór sukien ślubnych w różnych fasonach. Śledzimy najnowsze trendy i stylizacje.

Staramy sie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientek, dlatego każda suknia jest indywidualnie dopasowywana do figury przez wykwalifikowaną krawcową, co gwarantuje, że w dniu ślubu każda Panna Młoda czuje się w pełni komfortowo.

Moda ślubna to jednak nie tylko suknie, więc posiadamy w naszej ofercie również garnitury, smokingi i fraki firmy Wilvorst, oraz szeroki wybór dodatków ślubnych, suknie dla druhen i stroje dla świadków. Z pewnością warto nas odwiedzić! Wielkim atutem salonu jest również jego dogodne położenie oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy!

Salon Mody Ślubnej Pretty Woman
ul. Krzywoustego 25/1
70-316 Szczecin
76508