Salon sukien ślubnych Pretty Woman w Szczecinie

11 lat temu, w 2004 roku powstało w Szczecinie miejsce magiczne - Salon Sukien Ślubnych Pretty Woman. Wiemy jak ważnym przeżyciem jest wybór tej jedynej, wymarzonej kreacji ślubnej, tak więc służymy fachową poradą i doradztwem przy jej wyborze.

W Naszej ofercie znajdują się suknie ślubne oraz dodatki renomowanych firm zarówno od zagranicznych jak i polskich projektantów: Sincerity, Lillian West, La Sposa, Diana oraz Papa Michel.

Po dokonaniu wyboru i zakupie sukni istnieje możliwość wykonania przeróbek krawieckich oraz doboru niezbędnych dodatków ślubnych.

Dodatkowym bonusem przy podpisaniu umowy na zakup sukni ślubnej - jest 10% rabat do wykorzystania w Naszym Salonie na zakup garnituru i dodatków firmy Wilvorst.

Zapraszamy do Nas serdecznie - przy filiżance dobrej kawy i relaksującej muzyce postaramy się spełnić marzenie o najpiękniejszej, jedynej i niepowtarzalnej sukni ślubnej.

suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin
Facebook profile